Sokakta Kedi Yavrusu Buldum. Bir Gözü Kapalı Diğeri Yuvasından Fırlamış Gibi İltihap Kaplı.ne Yapmal

Veteriner antibiyotik verdi, 4 gün kullan gel dedi. 4 gün sonra gittim gözün biri gitmiş diğeri için başka bir antibiyotik verdi. Göz iyice şişti yuvasına sığmıyor. Daha 3-4 aylık. sanırım kör kalacak.

2 CEVAP

sforselin

Kliniğe götürün bence. Onlar yapsınlar tedaviyi.

cansuuranus

Kesınlıkle uzman bı hekıme gıtmelısın . Muhtemelen glokom var yavrucakda acayıp agrı yapar . Goz ölcumu yaptrabılırsn bı goz tansıyonna baksınlar . Nerede oturdugunu bılmıyorum ama fakulteyede goturebılırsn. Fıyatları daha uygun olur . inş iyilesır