Ya Kedim Dün Geceden Beri Yeşil Kusuyor Neden Ve Şuan Da Yürümekte Zorluk Çekiyor Ve Yemek Te Yemiyo

Okkes3480

Ya kedim dün geceden beri yeşil kusuyor neden ve şuan da yürümekte zorluk çekiyor ve yemek te yemiyo

8 CEVAP

sforselin

Sizce de hekimin ilgilenmesi gereken bir durum değil mi?

Ozge00

Acilen veterinere götürün

gulsundusmez

Güzel kardeşim kedin enfeksiyon kapmış muhtemel yediği bir şey zehirlemiş ve her dakika ölüme koşuyor.Hemen veterinere

Veterineriniz bir şeyi yok diyerek eve yollamışsa farklı bir veterinere götürmenizi tavsiye ederim, ne yazık ki her veteriner diploması olan aynı olmuyor.

Okkes3480

Ya veterinere götürdüm birseyi yok dedi baktı ama kedi iyi değil ya bitkin duruyor

gulsundusmez

Güzel kardeşim kedin enfeksiyon kapmış muhtemel yediği bir şey zehirlemiş ve her dakika ölüme koşuyor. Hemen veterinere ama adam gibi veterinere götürün ne demek birşeyi yok. Ya birşeyi olmasa yürür ve kusmaz ve yemeğini yer değil mi az mantık.Ne kadar rahatsınız ya. Ben size söyleyeyim 48 saate tedavi edilmezse o kedicik ölür.

Ozge00

Kesinlikle baska veterinere danışın nasil bir seyi yok

Linsenpai

Başka bi veterinere götürün, hiç iyi gözükmüyor durumu