Arkadaslar Acil

Merve203

Kedinin gozunde sıkıntı var sanirim. Tahminen iki haftalik. Ne yapabilirim

3 CEVAP

AsenaTuncay

Günde 2 3 kere çay demiyle pansuman artı sabah akşam damla. Bana gentanut isimli damlayı vermişti veteriner. Bir an önce müdahale edilirse iyi olur.

keroyum53

Gözü ihmal etmeyin çok kısa sürede çok büyük sorunlar çıkabiliyor
ilk etapta çay demiyle pansuman yapabilirsiniz ama kesinlikle hekim görmeli

Siyammm

Tecrübem yok ama ciddiyeti şöyle anlatayım sokakta 3-4 yavru vardı kardeş insanlardan kaciyolardi menfezin altında saklanıyorlardı . Bi gördüm gözünün altı kızarmış ertesi hafta kedinin gözü pörtlemişti yerinden çıktı çıkacak gördüğüm en kötü şeylerden biridir.