Kedim Kötü Koku Salgılıyor

lalegcmnn

iki gecedir uyurken cok agır bır koku salgılıyor farklı bırsey de yemedı nedendir

6 CEVAP

Shewky

Dişi mi? Regl olabilir :)

lalegcmnn

hayır erkek :) kısırlastırdık da kotu koku salgılamaması lazım bılmıyorum anlamadım

dollfacepersian

Dişi kediler regl olmaz,dişi kopekler olur.
Kısırlaştırmadan hemen sonra hormonlar normale dönmez. Bir müddet böbrek üstü bezlerinden salgılanıp,akarak biter. Kısırlaştırma operasyonu olalı ne kadar oldu ve kaç yaşındayken oldu?

lalegcmnn

bir yasındayken oldu uzerınden 6 ay gecti. koku da tekrarlanmadı ıkı geceden sonra

Shewky

Tamam yumurta atmıyorlar ama akıntıları oluyor dişi kedilerin de, regl oluyor sayıyorum bende bu yüzden ^_^

dollfacepersian

Shewky bunu bilmiyordum. Yani neredeyse hiç dişi kedilerle iletişimim olmadı. Beslediğim hatta sokakta bulduğum yavru kediler dahi erkekti.Bu bilgi için teşekkür ederim. Yeni bir şey öğrettiniz bana.
Forum sahibi
Herhangi bir kızgınlık davranışı var mı? Bağırma vb. Birde koku bıraktığı yerler nerelerdi? Nasıl temizliyordunuz?