Sonunda Kedim Kısırlaştı

Ares87

Bugün sabah kedim kısırlaşma ameliyatı oldu gaz anestezi ile eve getirdim biraz sersem gibi iki adım yatıyor ona bir şey olmadı ya sevinçten ağlıyorum

16 CEVAP

Ares87

Çok teşekkür ederiz dünden beri ömrümden 10 yıl gitti valla

Ayben02

Geçmiş olsun peki tüy sorununu çözdünüz mü

Ayben02

İnşallah faydası olur tekrar geçmiş olsun

Succubus

Çok sevindim, geçmiş olsun ikinize de :)

Aslannuray

Geçmiş olsun:)

Aslannuray

Biz de daha yeni kisirlastirdik 1 ay felan geçti şuan iyi çok fazla dolaşmamalari lazımmış ve yarasını ısırmaması lazımmıs:)

Geçmiş Olsunnnn

Ozge00

Cok sevindim umarım çabucak kendine gelir iyileşir.

Aycacepeci

Ayy çok geçmiş olsun , bizimki de ilk gün sersem gibiydi hep uyudu diğer gün kendine gelmişti hemen

nilayy24

Çok geçmiş olsun :)

Merve203

Merhaba. Oncelikle gecmis olsun. Cok sevindim basarili gecmesine. Benim kedim de disi ve bir yasinda. Fakat bagisikligi cok dusuk oldugu icin gingivits gibi rahatsızlıklari var. Kisirlastirma konusunu ne yapacagimi ben de hala karar veremedim. Size bagisikligi dusuk kisirlastiramayiz demislerdi sonra bu durum nasil degisti

Ares87

Hepinize çok teşekkür ederim Ayben hanım şuan stresten feci şekilde döküldü severken mama siparişi verdim yarın gelir büyük ihtimalle mystick aldım umarım dökülme en aza iner

sekerfare21

Gecmis olsun. Gazli da cok rahat oluyor. Benimki acilari disinda kendindeydi ayni gun.

Ares87

Merve203 bağışıklığı düşük olduğu için en az riskli olan gaz anesteziyi uygun gördü veterinerimiz çok şükür sıkıntı olmadı çok korktum ama herpes taşıyıcısı olduğu için tekrarlamaması için tekrar lizin kullanmaya başladık imunol da veriyorum zaten bir an önce tamamen kendine gelmesini bekliyorum

Rkandu11

Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin :))