İlk Defa Malt

Ayben02

İki kedim var şu anda nerdeyse 2,5 yaşındalar ama bu zamana kadar hiç malt kullanmadım pazar günü vet's plus sipariş verdim sizce nasıl yorumlarınızı öğrenebilir miyim

7 CEVAP

Mila__kedi

vetsplus güzel fakat biraz geçikmemiş misin hiç kustular mı

Ayben02

Bahçeye ve dışarı gittikleri için hiç denk gelmedim ama yanımda bazen çim yiyorlardı vebiri özellikle öksürür gibi oluyordu ama hiç denk gelmedim ve zaten vets plus geldi hiçbir şekilde yemediler patilerine sürdüm sallayıp attılar yaş mamaya koydum başta yediler ama sonra onu da yemediler ağzına koydum tükürdüler yani hiçbir şekilde yemediler vets plus la ilgili bir soru daha sordum kimse önermedi içinde kolza yağı var zararlı dediler zaten hiçbir şekilde yemediler aklıma gelen yolları denedim ama yok ben de attım ayrıca yiyebilecekleri yani seveceğini düşündüğün marka varsa yorumlarını alabilir miyim

Mila__kedi

ilk vets almıştık bitti şuan gimcat alıyorum daha iştahlı yiyor

Mila__kedi

belkide tadını benimsiyemedi biz 2 aylıkken başladık

Ayben02

Olabilir teşekkür ederim cevapların için

saideisilay

Gimcat , başka tercih etme derim.

ballokumu

2 paket trixie kullanıp kusma yaşayan biri olarak gimcat almaya karar verdim sakın trixie alma ucuz gibi görünüyor ama boşuna