Kedi Gribi

cansuuranus

Kedınızın grip oldugunu nasıl anlıyorsunuz? Bnm kızımın bı kac gundr patılerı cok soguk ve ara ara hapsırması var. üşüyormudur? Gecelerı ustunu ortmeye calısıyorum ama genelde kndısı acıyor ustunu . Sız bu tıp durumlarda napıyorsunuz ?

1 CEVAP

Rkandu11

Net bilgim yok fakat et veya tavuk suyu insanların ve hayvanların direncini ve bağışıklığını güçlendirir, kızım da bir kaç gündür rahatsız, ek olarak gözü sulanıyordu ve gözü kısılıyordu, tavuk suyu içirerek durumu atlattık çok şükür, geçmiş olsun, Allah şifa versin