Kedim Kapıda Miyavliyor

gayelise

Arkadaşlar kedimi 1 ay kadar olacak neredeyse kisirlastirdik önceleri dışarı gidip geliyordu arada ama kisirlastigi günden beri hiç gitmedi ama bu aralar kapıda miyavlamaya başladı fakat öyle ısrarcı miyavlama değil ilk zamanlar pek bağırmiyordu ama bu aralar biraz fazla oldu bu durum gidiyor geliyor yine miyavliyor sonra yine susuyor eğer salarsam dışarı tekrardan alışacak apartmanda yaşadığımız için zor oluyor acaba miyavlamasi zamanla geçer mi ne yapmam lazım benim

7 CEVAP

Ayben02

Bizim de evimiz bahçeli ve birinci kattayız bu yüzden kedilerim dışarı gidip geliyorlar kısırlaştırdıktan sonra da çıkıyorlar ama eskisi gibi deil yani sevdikleri için çıkıyorlar engel olamiyorum yani sizinki de seviyorsa çıkmak ister onun için bir arkadaş daha sahiplenebilirsiniz

Aycacepeci

Bence kedinizi eve alıştırmalısınız. Dışarıdan tekrar eve gelmesi sizin içinde onun içinde sağlıklı değil. Parazit kapma riski oldukça yüksek.

gayelise

Yanında bir arkadaşı var zaten bu yüzden bizimle oynamıyor hep gününün çoğunu onunla oynayarak geçiriyor ama kapıya geçip miyavlamaya başlayınca üzülüyorum çok oyaliyorum onu hep topla iple unutuyor susuyor zaten çok ısrarci bagirmalari yok o yüzden tekrar alışsın istemiyorum. Ama sürekli böyle mi devam edecek arada bir geçip kapıya bagirmalari onu bilmiyorum

kbrasnmz

dışarı çıkmak istiyor şu an dışarı çıkmıyorsa önceden çıktığı için dışarda bi hayat olduğunu biliyor ve çıkmak istiyor

kbrasnmz

dışarı çıkmak istiyor şu an dışarı çıkmıyorsa önceden çıktığı için dışarda bi hayat olduğunu biliyor ve çıkmak istiyor

kbrasnmz

dışarı çıkmak istiyor şu an dışarı çıkmıyorsa önceden çıktığı için dışarda bi hayat olduğunu biliyor ve çıkmak istiyor

gayelise

Peki ben onu artık cikarmazsam dışarı ne olur bagirmayi keser mi