Çişimizi Tutuyoruz

Bobo1903

Kedim çişini çok tutuyor. Öyle ki yaptığı yer gölleniyor. Dolayısıyla partilerine ya da karnına kum yapışıyor. Özellikle sabah yaptığı böyle gece hiç gitmiyor anladığım kadarıyla. Yeni çıkardı bu huyu. Daha önce tecrübe eden oldu mu ?

3 CEVAP

Succubus

Kumu mu artırsanız? Üstünü kirleteceğini bilerek iyice tutuyor olabilir. Genelde tuvaletten mutlu değilse yapıyorlar, yakın zamanda kumun markasını falan mı değiştirdiniz?

Bobo1903

Uzun zamandır aynı kumdayız. Ve her gün temizlerim. Gitmeyi unutuyor gibi. Bazen ben alıp götürüyorum ki en azından patilerini temizleyeyim vs diye sanki günlerdir hiç geçmemiş gibi. Çok garip anlam veremiyorum.

Aycacepeci

Bi veteriner hekime danışın bence