Mama Bilgi

serberus00

Arkadaslar Petlebi sahiplendigim Tekir Kedim var 1 yasini gecti saglikli royal canin pro plan memnun degilim Felicia mama kulkanmak istiyorum saglik Sorunu yok bir problem olurmu acaba yada Brit care kulkanmak istiyorum fazla butcem yok disarda kedilere bakiyorum cunku

14 CEVAP

Ozge00

Brit veya mystic olabilir.

bademthecatt

Brit care çok iyi olur kedim ondan yiyor iyi bir mama

yukime

Felicia içeriğine bakarsanız direkt et içermiyor. Daha düşük bütçeli arıyorsanız Mystic fiyat/içerik bakımından iyi. Eğer ProPlan markasına bütçeniz yetiyor ise ProPlan yerine N&D öneririm.

serberus00

Felicia 12 kg alacaktim ama alerjik mama diyor Kedim saglikli yani onun için dusundum bence maksimum 8. Yada 12 300 verebilirim

seymasatar

Proplan royal canin verebiliyorsanız n&d öneririm 10 kiloluk şekilde çok daha uyguna geliyor sadece iyi muhafaza etmeniz gerekiyor bayatlamaması için. İki kedime de n&d veriyorum ve memnunum.

Ozge00

Fitmine de bakabilirsiniz o zman

serberus00

Arkadaslar Brit mama hypoallergenic mama karar verdim kedimin saglik Sorunu yok bi problem olurmu acaba

Ozge00

Ben o mamayı bilmiyorum hipoalerjenik mamasi mi varmış? Tam adı ne mamanin?

serberus00

Brit mama baktiginizda Ustunde yaziyor hypoallergenic diye zaten

Ozge00

Ben hep britin kopek mamasinda hipoalerjenik yazisini gördüm, tekrar baktim kedi mamasinda hipoalerjenik yazmıyor.

Ozge00

Tek missy çeşidinde hipoalerjenik yazisi gördüm. Onun da içinde %14 un ve fazla pirinç var.

serberus00

Alt tarafta var mama siz gormemisiniz Brit Premium Cat Hypo-Allergenic Sensitive Kuzu Etli Kedi Maması 8kg

kbrasnmz

smartheart gold kullanıyom ben kedim çok seviyor veteriner önermişti

arzukocc86

bütçenizi çok zorlamazsa brit care kullanın derim kaliteli içeriği iyi mamaları var