Saydığım Mamalar Nasıl Aralarında Güzel Olan Var Mı ?

emreztrkk37

Banacibo
Cat Chow
Pro Choice

eğer bu fiyatlarda ve zararsız mama varsa düşünüyorum maddi durumlarda değişiklik yaşadık son olaylarda

21 CEVAP

Goupe

Golosiyle bonacibo arasında 50 tl fark var o farkı verebilseydi zaten daha iyi mamalar alırdı. Bu arada sen bonacibo fakültesi falan mı okudun? Onun kedisine yararlı olabilir belki değerli onun kedisi için idealdir. Sadece kendin için bunu söyleyemezsin. Tahminen sende herşeyde katkı maddesi olduğunu düşüşen bir insansın. Artık kurtulun bu tavırlarınızdan adamlar sanki sizi öldürmek için çabalıyor.

dollfacepersian

Shewky
Bence hiç ortalığı karıştırmak gibi olmadı. Siz gayet güzel bir dille kullandığınız mamadan memnuniyetinizi belirtiniz Kesinlik içeren ifadeler kullanmadıkça ve bir mamayı aşırı övüp diğerine çöp muamelesi yapmadıkça mama önermekte bence sorun yok.
Her kedinin farklı karakteri olduğu gibi bünyeleri de farklıdır. Bence her kedi sahibi kedisi için en uygun mamayı kendi bulmak zorundadir. Çünkü gerçekten birinin kedisine çok iyi gelen mama başka birinin kedisini hasta bile edebiliyor.Mama seçimi konusunda dikkat edilmesi gerekenler https://kedilibirhayat.com/saglikli-kedi-mamasi-nasil-olur/ burada anlaşılır ve güzel bir şekilde anlatılmış. Yararı olacağını düşünüyorum

dollfacepersian

Çok üzücü cidden. Benim kedimin eski sahipleri travmalı olduğunu dahi fark etmeyip daha beter hale getirmişler.Çok dayak yemiş ve büyük ihtimalle çenesindeki yamukluk darbe sonucu. Bence ikimizinde kedisi bize onları kurtarmamız için gelmişler. İyi ki onu sahiplenmişsiniz

Goupe

Bonacibo alabilirsin.

tika_waylan

Bonacibo sanirim. Sokak kedilerine genelde verilir ve sagliklilar da. Uygun fiyati ve taze mama bulunuyor sitesinde.

Banacibo falan sakın alma!! Arkadaşlar mantıklı olun lütfen Banacibo'nun sağlıklı bir yanını söyler misiniz bana? Acaba hiç içeriğine bakma, araştırma fırsatı yakaladınız mı? Hayır, asla önermem yine düşük bütçeli fakat içeriği katkı maddeleriyle dolu olmayan, et oranı gayet yüksek bir mama istiyorsanız kesinle Golosi'yi öneririm, en azından içiniz rahat olur. Golosi alın kesinlikle.

tika_waylan

Acikcasi tabi ki daha iyi mamalar var hatta burada yazdigimizdan daha daha iyielri de var. Ama ithal oldugy icin pahali insanin zor zamanlari olabilir. Boyle durumlarda da idareteb kullanilabilir. İceriklerine bakin gluten, misir puskulu, tavuk turevi yazanlari eleyin ha bu dedikelrim Pro Plan, Hills ve Royal Canin gibi pahali mamalarda da var ama. Ama hepimiz Acana, N&D, Orijen alamiyoruz malesef ulkemizde bunlar cok pahali satiliyor. Kendiniz de bir seyelr yapin mesela tavuk haslayin kabakla, havucla, yogurt verib yagsiz . Yumurta sarisi haslayin. Tuzsuz yagsiz et verin biraz. Boyle boyle dengeleyin. Golosi'yi arastirmadim ama duydum. Bonacibo en bildigimiz. Bir de kampanyalara bakin pahali mamalar da indirime giriyor bazen.

dollfacepersian

Profine 'a baktınız mı? Ben maddi olarak zor zamanımda kullanmıştım. Araştırmalarıma göre fiyatına göre iyi bir mama. Ben 3 kiloluk paketlerde kısır kediler için olanı almıştım. Sorunsuz kullandım. Bence yazdığınız mamalardan daha iyi bir mama

Shewky

Valla şimdi ortalığı karıştırmak gibi olacak ama bende Prochoice den memnunum. Sokak kedileri zevkle yiyor ve içeriği de gayet yeterli bence.

emreztrkk37

Kardeşim internetten bulmuş 30 lu yaşlarda bir adam 2.5 aylıkken eşine hediye olarak satın almış ama bakamamışlar. Eski kullandıkları mamayıda verdiler 5-6 kilo vardı ama ben sokaktaki kedilere verdim onu küçücük kediye taş gibi adını internette aratıp bulamadığım bir yetişkin maması vermişler çocuğumun dişi kırık :(

AdaMira

Ben iyi diye Cat Chow u biliyorum ama siz veterinerinize sormalısınız

besahin

Bende son dönemlerde maddi sıkıntıdayım ve *********dan 3 kg bonocibo aldım kedim severek yiyor evet içeriği çok da iyi değil ama ben bonocibo alabilirsin diye düşünüyorum sokak kedileri için de veriyoruz evde baktığım kedim için de

emreztrkk37

Öncelikle sorduğum soruya ilgi gösterdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bizim kedimiz mama dışında sadece et balık gibi şeyleri yiyor inanmıcaksınız belki ama peyniri bile koklayıp bırakıyor :)

dollfacepersian

gimcat ürünlerini seviyorsa Multivitamin pastle 'nin Multi Kiss halinin fiyatı uygun geldi bana. Diğer vitamin katkılı ödül mamalarının fiyatları da uygun geldi bana. Sanırsam 9-14 tl arasında değişiyor fiyatları. Kullanacağınız mamada yeterli vitamin yoksa bu şekildeki ürünleri kullanarak destek olabilirsiniz. Ben şuan Malt Kiss kullanıyorum. Paketin içinde bolca bulunuyor

emreztrkk37

İşte bu en mantıklı cevaplardan biri oldu. Ben ek gıdaları tamamen unutmuştum :) Teşekkür ederim