Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Saydığım mamalar nasıl aralarında güzel olan var mı ?

emreztrkk37
emreztrkk37

2423


Banacibo
Cat Chow
Pro Choice

eğer bu fiyatlarda ve zararsız mama varsa düşünüyorum maddi durumlarda değişiklik yaşadık son olaylarda

20 Cevap

Goupe
Goupe

114799


Bonacibo alabilirsin.

tika_waylan
tika_waylan

13944


Bonacibo sanirim. Sokak kedilerine genelde verilir ve sagliklilar da. Uygun fiyati ve taze mama bulunuyor sitesinde.

Elifselseyler
Elifselseyler

617


Banacibo falan sakın alma!! Arkadaşlar mantıklı olun lütfen Banacibo'nun sağlıklı bir yanını söyler misiniz bana? Acaba hiç içeriğine bakma, araştırma fırsatı yakaladınız mı? Hayır, asla önermem yine düşük bütçeli fakat içeriği katkı maddeleriyle dolu olmayan, et oranı gayet yüksek bir mama istiyorsanız kesinle Golosi'yi öneririm, en azından içiniz rahat olur. Golosi alın kesinlikle.

Goupe
Goupe

114799


Golosiyle bonacibo arasında 50 tl fark var o farkı verebilseydi zaten daha iyi mamalar alırdı. Bu arada sen bonacibo fakültesi falan mı okudun? Onun kedisine yararlı olabilir belki değerli onun kedisi için idealdir. Sadece kendin için bunu söyleyemezsin. Tahminen sende herşeyde katkı maddesi olduğunu düşüşen bir insansın. Artık kurtulun bu tavırlarınızdan adamlar sanki sizi öldürmek için çabalıyor.

dollfacepersian
dollfacepersian

123868


Profine 'a baktınız mı? Ben maddi olarak zor zamanımda kullanmıştım. Araştırmalarıma göre fiyatına göre iyi bir mama. Ben 3 kiloluk paketlerde kısır kediler için olanı almıştım. Sorunsuz kullandım. Bence yazdığınız mamalardan daha iyi bir mama

AdaMira
AdaMira

2322


Ben iyi diye Cat Chow u biliyorum ama siz veterinerinize sormalısınız

Shewky
Shewky

943


Valla şimdi ortalığı karıştırmak gibi olacak ama bende Prochoice den memnunum. Sokak kedileri zevkle yiyor ve içeriği de gayet yeterli bence.

Jacqueline
Jacqueline

4451


Hepsi birbirinden berbat olan mamalardır !!!

dollfacepersian
dollfacepersian

123868


Shewky
Bence hiç ortalığı karıştırmak gibi olmadı. Siz gayet güzel bir dille kullandığınız mamadan memnuniyetinizi belirtiniz Kesinlik içeren ifadeler kullanmadıkça ve bir mamayı aşırı övüp diğerine çöp muamelesi yapmadıkça mama önermekte bence sorun yok.
Her kedinin farklı karakteri olduğu gibi bünyeleri de farklıdır. Bence her kedi sahibi kedisi için en uygun mamayı kendi bulmak zorundadir. Çünkü gerçekten birinin kedisine çok iyi gelen mama başka birinin kedisini hasta bile edebiliyor.Mama seçimi konusunda dikkat edilmesi gerekenler https://kedilibirhayat.com/saglikli-kedi-mamasi-nasil-olur/ burada anlaşılır ve güzel bir şekilde anlatılmış. Yararı olacağını düşünüyorum

tika_waylan
tika_waylan

13944


Acikcasi tabi ki daha iyi mamalar var hatta burada yazdigimizdan daha daha iyielri de var. Ama ithal oldugy icin pahali insanin zor zamanlari olabilir. Boyle durumlarda da idareteb kullanilabilir. İceriklerine bakin gluten, misir puskulu, tavuk turevi yazanlari eleyin ha bu dedikelrim Pro Plan, Hills ve Royal Canin gibi pahali mamalarda da var ama. Ama hepimiz Acana, N&D, Orijen alamiyoruz malesef ulkemizde bunlar cok pahali satiliyor. Kendiniz de bir seyelr yapin mesela tavuk haslayin kabakla, havucla, yogurt verib yagsiz . Yumurta sarisi haslayin. Tuzsuz yagsiz et verin biraz. Boyle boyle dengeleyin. Golosi'yi arastirmadim ama duydum. Bonacibo en bildigimiz. Bir de kampanyalara bakin pahali mamalar da indirime giriyor bazen.

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
3205 Görüntüleme
20 Cevap
3 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor