İnsanlık Bitti Mi Gerçekten?

kbrasnmz

geçen gün yolda sphynx kedisi gördüm(tüysüz kedi) veterinere götürdüm veteriner kısır değil dedi 2 yaşında fılan galiba ne çekmiştir kim bilir bide havada sıcaktı veterinere götürmeseydim daha kötü olabilirdi şu an bile cildinde yanıklar var ne anlıyorlar şu hayvanları çiftleştip çiftleştirip satmaktan hala anlamıyorum...

2 CEVAP

Erogluekiin

Bitti... insan ne insanı düşünüyor ne hayvanı...

Linsenpai

İlan açın lütfen, sahiplenmek isteyen çok çıkacaktır. Ama kısırlaştırma ve camlara önlem şartıyla verin kesinlikle