Yavru Kedi Kusması Acil

Fsena

Arkadaşlar merhaba.Bugün yavru kedimle 1 saat yolculuk yaptık.Camlar açıktı ve esiyordu.Evden çıkmadan önce herşey normal iyiydi.1 saat yolculuktan sonra kedim uyudu mama yedi ve kustu.Tekrar mamayı yedi ve gene kustu.Yediği mamayı aynı şekilde kustu.Birde şimdiki yer biraz soğuk ve sanırım üşüyor.Ne yapabilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim

3 CEVAP

Sudeckmkc

Benim kedim de bebekken evde sürekli üşütüyordu tüyleri tam olmadığından. Termal çorabımı kesip kazak yapmıştım deneyebilirsiniz

nslhnpkr

kedi maltı iyi gelecektir tüyünü yuttuğu için kediler malesef kusuyolar ben yanlış bilgi verdiysem veteriner hekiminize danışabilirsiniz

elifozzdemiir

yol da tutmus olsbilir biz gibi