Hamster Bağırsak

Eness435

Dünde yazmıştım bu şekilde devam ediyor veterinere çalıştığım için bugün gidemedim de yarın gideceğim inşallah sizde nedir tahmini olan var mı

5 CEVAP

Tengu

izin falan alsaydınız yada nöbetçi veterinere götürseydiniz keşke. biraz empati yapın sıkıntınız olduğunda söyleyemediğinizi ve bağırsağınızın dışarı çıktığını düşünün ne kadar
canı yanıyordur düşünmek istemiyorum bile
yarını beklemek yerine nöbetçi veteriner araştırın varsa hemen gidin

Berrefilizzz

Instagram'dan veya whatsapptan bir veterinere yazsanız ne olduğu hakkında bi fikrim yok ama çok üzüldüm ve merak ettim inşallah kötü birşey değildir

Firfir1

Kaka falan nasıl yapıyo bu hayvan 2 gündür ?

Tengu

dün hala canlıydı bağırsağı şu an ölü doku gibi duruyor

Eness435

Malesef yavrumu kaybettim veteriner de şuan bişey yapamayız dedi