Yemek Vermel

Minikbihter

annemi sıklıkla kedime yemek vermemesi yönünde uyarmama rağmen ısrarla her gün peynir, dondurma yiyiyorsak ucundan dondurma, yoğurt, balık vs. verip duruyor ve bihter şuan kuru mamasını o kadar az yiyiyor ki 1 ayda biten mama 2 ayda bitti valla yoruldum artık söyleyip durmaktan anne verme anne verme diye... Ayrıca ağzında bir koku var dış değiştirme döneminde hem ondan kaynaklı hem de yediği etlerden kaynaklı bir koku bence şuan ama gel bunu anlat :/

4 CEVAP

bbeyzvv

yoğurt (yağsız tuzsuz) peynir (pişmiş baharatsız kılçıksız yağsız tuzsuz) balık et tavuk zaten kedilerin yiyebildiği şeyler siz yerken biraz da ona özel pişirin verin ona da ben öyle yapıyorum

Seymaaacaan

Bende aynı durumdan müzdaripim :( geçen gün baklava şerbeti yalattılar yaa vermeyin diyincede pimpirikli oluyorum :/

sforselin

Modi gelmeden evdeki herkesi tehdit etmiştim, kakası kokar siz temizlersiniz diye :) Kimse bir kere bile yeltenmedi o yüzden.

Bikedi

Anneler cocugunuz olunca da aynisini yapiyor malesef