Kedim Kumunda Yatıyor

kedim 4 aylık son 2 saattir kum kabından çıkmıyor bir kere çıkardım ama tekrar gidiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

6 CEVAP

Feridunn

Sanırsam kediler ağrısı olunca kumda oturabiliyormuş tam emin değilim bir kere okumuştum

Ayseenur10

Girip idrar yapma pozisyonunda bekliyorsa, kesik kesik idrar yapıyorsa idrar yolunda tıkanma vardır veterinere gitmeniz lazım geç olmadan

gulsundusmez

Bazı yavru kediler sever yatmayı ama benim en son kedimde dolaşım bozukluğu vardı kumda yatıyordu maalesef kaybettik. Vet'e götürün hemen Ciddi bir test yaptırın.Elle karın altından kontrol ettiniz mi idrar kesesi şiş mi?

cevaplarınız için teşekkürler az önce veterinerden geldik bir sorun yokmuş.

Ysmnn

Benim kedimde kum kabına kumunu yeni koyduğum zaman oynuyor yatıyor eşeliyor . Ama çiş yada kaka yaptığızı zaman asla girmiyor :)

Latahzen27

Kedinizin sanırsam tuvalet yapmada bi sorun var yada bi ağrısı var bi dikkat edin bi yeri agriyordur