Hangi Mamayı Kullanmalıyım

nslhnpkr

sizce hangi markanın mamasını kullanmalıyı şuan ki kullandığım mama bonacibu veteri önermişti şimdiden teşekkür ederim

5 CEVAP

Erogluekiin

Bütçenize göre değişir. Düşük fiyatlı olarak bonocibo dan mystic daha iyi diye biliyorum. Ama eğer bütçeniz varsa Nd mama denemenizi tavsiye ederim. Ortalama ücretli olarak da ben golosi yi beğeniyorum

Ledzeppelin

Bütçeniz varsa Brit care veya N&D cidden iyi. Brit care hayvan deneyi yapmıyor diye biliyorum. Onun dışında bana veteriner Royal canin öneriyor.

nslhnpkr

teşekkür ederim

arzukocc86

brit care kullanmanızı öneririm bütçeniz uygunsa kaliteli ve iyi bir mama

Aycacepeci

Bütçeniz uygunsa pro plan veya royal canin öneririm.10 kg civarında alınca fiyatı da uyguna geliyor.