Kedim Eşek Sıpasını Yıkamak Zorunda Kaldım

Tengu

sanki kömürcüde çalışmış gibi resmen kararmıştı sadece kağıt havluyu ıslatıp sileyim dedim ama köpürtmeden geçmedi havluyla iyice kuruladım tamamen kuruyana kadar da kucağımdan indirmedim sıcak tutayım diye
ama burda hava soğuk ve bu deli fişek battaniye altı vs gibi yerlerde durmaktan nefret ediyor soğuk algınlığı vs ihtimali var mı
keşke sabahı bekleseydim yıkamak için ama geçti artık:(

5 CEVAP

Bikedi

Sicak su torbasi varsa uyudugunda yanina koyun.

Seymasbl

O kendini yalayarak kurutur havluyla kurulamışsınız zaten başka yapabileceğiniz pek bir şey yok bazı kediler fön Makinesine alışkın oluyor tabi bu kediye bağlı biraz benim kedilerim korkar hiç fazlada üstelemedim korktukları için o yüzden alışkın değiliz :) biraz üşür tabi ama evde ise bir sorun olmaz

Cansumiaaa

Kediler kendilerini yalamadıgı sürece zor kuruyor. Dikkat edin mümkünse bi gecelik kucakta sıcak bi yerde tutun

Tengu

gece sarılıp yattık bir sorun çıkmadı teşekkürler:'))

Tengu

teşekkür ederimm