Kan Yardım Eder Misiniz

Feridunn

Arkadaşlar 3 gün önce hatırlarsınız kedimin sanırsam yumurta kaynaklı ishal olduğunu yazmıştım ve daha sonra diğer 2 kedimde ishal oldu veterinerimize anlattık besin kaynaklı olabilir geçmezse ishal kesici veririz dedi az önce küçük olan kedim kanlı ishal yaptı 3 gündür böyle değildi ishali acaba uzun sürmesinden dolayı mı kanlı yaptı ?

7 CEVAP

senaau

Diğer kedilerinize de bulastiysa başka bir sorun vardır başka bir veteriner hekime götürün bence

Gelyahron

Baska bir problem vardır bence götürün

Aycacepeci

Bunlar için yorum yapamıyorum.Bence zaman kaybetmeden veterinerize gidin.

Feridunn

Teşekkür ederim yinede bugün yine uğrayacağım mutlaka :)

damlan

Basit bir parazit kaynaklı ve besin kaynaklı kanlı ishal olabiliyor. Bizim başımıza her 2 sebepten ötürü geldi prebiyotik kullandık ve düzeldi. Ama dışkı tahlili yapıyorlar bu durumda bilginiz olsun.

Feridunn

@damlan parazit kaynaklı olduğunu düşünüyorum daha 1 ay olmadan yine kanlı ishal olmuşlardı parazit ve enfeksiyon kaynaklıydı parazitleri yeni yapıldı umarım artık ishalleri geçer kedilerim çok hassaslar :(

Feridunn

Pardon düşünmüyorum olucaktı