Sokak Kedileri İçin Mama Önerisi

Luluescan

herkese merhaba. oturduğum apartmanda dolaşan bir kedi yavruladı. o bebek için yavru kedi maması, diğer kediler için normal mama önerilerinizi bekliyorum. fiyatının uygun olması gerekiyor yetişebilmem için.
şimdiden teşekkür ederim.

3 CEVAP

Gelyahron

Felicia mystic

cicek67

Bizim mahallede kedi çok olduğu için uygun olarak enjoy alabiliyoruz 15 kilo, en azından doyuyolar

gulsundusmez

Bende de 50 kedi var ayda 80kg mama verdiğim için 15 kiloluk enjoy alıyorum iyi yiyorlar ama çok popüler mi oldu ne fiyatı inanılamaz arttı şu an en uygun 15 tl daha uygunaucuz olan pawpaw var ama tavsiye etmem kediler pek sevmiyor. Yavrular için sayısı az ise açık mama alabilirisin enjoyun yavru maması malesef yok ben 3 ay olana kadar yavru maması veriyorum sonra onlarda yetişkin maması yiyorlar. Enjoyda tek sıkıntı taneleri biraz büyük.