Hangi Mama?

harikayanadur

Anket

bozita
(0 oy)
golosi
(1 oy)
brit care
(5 oy)
happy cat
(0 oy)
Toplam (6 oy)

sizce hangisini tercih etmeliyim sebebiyle yazar mısınız?

12 CEVAP

dollfacepersian

Oylama olduğunu fark etmemişim. Bence Brit Care.Nedeni ise
https://kedilibirhayat.com/2015/09/04/brit-care-yeni-kuru-mamala-cikarmis/
https://kedilibirhayat.com/2013/11/01/brit-careden-yeni-dogal-tahilsiz-ve-yuksek-kaliteli-bir-kedi-mamasi-carnilove
Bu blog gerçekten güvenilir,gerçek bilgiler sunuyor. Herhangi bir bilgi için buraya bakabilirsiniz

dollfacepersian

https://kedilibirhayat.com/saglikli-kedi-mamasi-nasil-olur/
Buradaki bilgilere bakarak en sağlıklısını kendiniz seçebilirsiniz:)

harikayanadur

blogdan yazılan bilgilere bakarak iki mamayı karşılaştırdım ve bozita üstün çıktı içeriğinde olmaması gerekenlere felan bakarak ve olması gerekene bakarak. ve bayanın yazdığı metinle önerdiği mama çelişiyor lütfen içeriğini birde siz kontrol eder misiniz şimdiden teşekkürler.

dollfacepersian

Direk önerdiği çeşitlerine mı baktınız?
Öyleyse hangi kısımlar çelişiyor? Ona göre bakacağım da

harikayanadur

mesela ilk giriş bölümünde olmaması gereken içeriklerini okuyun sonra brit care in içeriğine bir bakın lütfen kusura bakmayın buarada biraz fazla sorguluyorum

dollfacepersian

"Brit Care Yeni Kuru Mamalar Çıkarmış" başlıklı mamalar hakkında yazdıklarını aynen kopyaladım ve ben bir çelişki görmedim.
Genel olarak nesi iyi bu mamanın derseniz:

– Doğal maddeler ile korunuyor kimyasallarla değil.
– İçerisinde güzel vitamin ve mineral oranları var ek olarak lysine ve arginin gibi çok değerli maddeleri de destek amaçlı barındırıyor ki her kuru kedi maamsında yoktur bunlar.
– Oranları dengeli hatta böbrek ve idrar yolu sağlığı açısından değerleri çok iyi düşük tutulmuş.
– İçerisinde alerji yapan kötü tahıllar yok, hypoallerjenik bir özelliğe sahip et kaynaklarının ve iyi tahılların da bir kısmı hidrolize edilerek sindirimi kolaylaştırılmış ve alerji riski minimize edilmiş.
– Et kaynağı oldukça güzel.
– Çeşitleri farklı ihtiyaçlara hitap edecek biçimde güzel bir sınıflandırma yapılmış.
Şimdi de Carnilove 'a bakacağım. Sorgulamanız da kötü bir şey yok ki. Sorgulayarak,araştırarak ve deneyerek kediniz için en iyi mamayı bulursunuz:)

dollfacepersian

Carnilove için kedisi Acana yemeyenler için önermiş ve nerdeyse aynı kalitede olduğunu yazmış. En son ki kırmızı yazılarda denediğini ve mama arkasında kimyasal koruyucular ile korunduğunun yazdığını belirtmiş. Ben ikisinde de çelişki bulamadım Yaş mamalara da baktım ve çok iyiler gerçekten. Siz ne düşünüyorsunuz?

harikayanadur

tamam o zaman çok teşekkür ederim karar verdim brit care alacağım :)

harikayanadur

buarada bozita ya neden hayır demenizi öğrenebilir miyim değerleri sanki bana iyi geldi isveç te bir insanın yiyebileği et statüsünde et kullandıklarını öğrendim ve et oranı iyi geldi bana.

AdaMira

Brit Care. Saydıklarınız arasında en iyisi brit care

dollfacepersian

Bozita 'yı çok fazla bilmediğim için bir şey demedim hakkında. Fakat içeriğine bakmıştım. Kötü gelmemişti fakat baktığım siteden mi kaynaklı bilmiyorum et vb. oranı yazmıyordu. Geyik etinin oranı belirtilmişti sadece oda %4 gibi çok az bir orandı.
Brit Care almaya karar vermenize çok sevindim. Hangisini alacaksınız acaba? Carnilove mi?

harikayanadur

carnilove bakıyorum petlebi de yok diğer sitelere bakacağım ama brit care crazzy yavru kedi maması var sitede ona baktım büyük ihtimalle onu alacağım gibi duruyor.