Kedimin Kulağındaki Kızarıklıklar?

gizoz063

Merhaba arkadaşlar bu sabah kalktığımda kedimin kulağında fotoğraftaki gibi kızarıklıklar gördüm dün yoktu böyle bir şey. Sebebi hakkında tahmini veya düşüncesi olan var mı? Teşekkürler

5 CEVAP

Tengu

kulağının içini bi kontrol edin siyah kir gibi şeyler varsa uyuz olabilir. uyuz çok kaşındığı için kaşırken yara yapıyorlar diye biliyorum

nilayy24

Kaşırken yapmış gibi. Tırnakları uzun mı

gizoz063

Orta uzunlukta diyebilirim

limonluparfe

Mantar olabilir, veteriner görsün bence, benim kedim de böyle olmuştu mantar enfeksiyonu kapmış tedavi gördü iyileşti

limonluparfe

Mantar olabilir, veteriner görsün bence, benim kedim de böyle olmuştu mantar enfeksiyonu kapmış tedavi gördü iyileşti