Kedimin Kakası Yumuşak

Berrefilizzz

Kedim 2 ay önce idrar yolları tıkandı hasta kedi maması kullandık sonra o bitince proplana geçtik proplan 500 gram yedi felicia mamaya geçtik şimdi felicia 1000 kg yedi şimdi n&d kullanıyoruz acaba çok şık mama değiştirdik diye mi kakası yumuşak

7 CEVAP

nilayy24

Mama değişimi bağırsak florasını bozar ve ishal yapar, karıştırarak geçmediniz mi?

1453Fatih

Mama değişikliğinde olabilir de artık sanırım belli bir mama da devam etmeniz gerekir sürekli mama değiştirmek ishalede kabızlağa neden olur

Berrefilizzz

Yok gecisli kullanmadık 5 Ekim'de aşısı var o gün veterine sorucam şimdi gitmeye gerek var mı duzelir mi acaba

Berrefilizzz

Ev yoğurdu versem olur mu iyi gelir mi cevaplarınız için teşekkür ederim

Kevserhaksever

Bu kadar sık ve ani mama değişimi yapmayın lütfen. 2 gündem fazladır ishal yapıyorsa veterinerden takviye alın. Zaten idrar yolları problemi yasamis daha fazla şu kaybı olmasın yavrucağın.

Berrefilizzz

İshal değil sadece yumuşak

gulsundusmez

Bu kadar sık mama değiştirilir mi Allah aşkına :/ prebiyotik kullanın az az. Bolda su