Dış Parazit Mi Yaptırmalıyım?

Rkandu11

Yakalamaya çalışsam da tüylerimiz yoğun olduğu için yakalanmıyor. Dış parazit mi yoksa pire ilacı mı almalıyım?

4 CEVAP

Aycacepeci

Parazit aşılarını düzenli yaptırmaya çalışın. Yoksa tekrar tekrar çıkarlar.

gulsundusmez

Yakalamaya çalışmak mı!?Sadece pire ve bit parazit değildir bazıları gözle görülmez.40 tl enseden dış parazit damlası yaptırın yahu :/

Rkandu11

@aycacepeci çok teşekkür ederim sağolun, bugün yarın iç ve dış parazit yaptıracaktım zaten

Rkandu11

@gulsundusmez, iç ve dış parazit yaptıracaktım zaten, en azından şuanlık böcekten kurtulması adına 5-10 saniye uğraştım, insanları bu şekilde bilgilendirecekseniz bilgilendirmeyin, gene de teşekkür ederim sağolun.