İstanbul Kartal Kayıp İlanı Ne Olur Yardım Edin

Pruplem

Taşınırken iki kedimiz de birden ortadan kayboldu her yer kapalıydı ne oldu anlamadım çok üzgünüm ne olur yardım edin Kartal Kordonboyu kumlar caddesi

Büyük olan turuncu ağırlıklı rengi 3 yaşında erkek kısır çok korkak

Küçük olan 6 aylık beyaz renk erkek uzun tüylü
Yalvarıyorum gören duyan arasın

2 CEVAP

Minimesi

Orda yaşamıyorum umarım bulursunuz :( acaba kutularin birine girmiş olabilirlermi ?

Pruplem

İnşallah.. her yere bütün sokaklara bahçelere baktık evin içinde bakmadık yer bırakmadık en az on kere on beş kere... ikisi birden yok oldu :( gören duyan olsun ne olur :(