Yaş Mama

Seymasbl

Merhaba kedilerimin ikisinede Pro Plan kısırlaştırılmış mama veriyorum yaş mama konusunda hep kararsız kalıyorum
Yaş mamayı ne sıklıkla veriyorsunuz ve hangi markayı tercih ediyorsunuz cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

8 CEVAP

elberp

Haftada 2 gün veriyorum. Her seferinde konserveyi aynı gün içinde bitirecek şekilde gün boyu veriyorum. Haftada 2X80gr civarı yani.

N&D, Schesir, Naturea, Animonda Carny, Nutri Feline mamalarını kullanıyorum. 1 hafta önce kısırlaştırdım, denemek için Felicia kısır mamalarından aldım, onun da içeriği iyi duruyor, severek yedi.

Biz gourmet kıyılmış seriden alıyoruz kıyılmış olanın ton balıklısı tavuklusu sığırt etlisi vs hepsini yiyor royal canin aldık yaş mama suyunu içti bıraktı sevmedi gourmetten gayet memnunuz kedimiz kısır değil ancak seçici bizimki yaş mamayı 1.5 2 haftada bir veriyoruz fazlası iyi değil :)

Ysmnn

Ben gourmet gold Yaş mama tercih ediyorum . Aldıklarımız zaten 85 mg olduğu için yarısını açtığım Gün diğer yarısını da ertesi gün veriyorum . Acıldıktan sonra 3 gün içinde bitmeli zaten . Ve buzdolabında saklıyorum :) en iyi yaş mama markalarından biri

Ysmnn

Gourmet gold .:) parça etli soslu tavuklu ve ciğerli kıyılmış hindili ve tavuklu :) hepsini de çok seviyor

Aycacepeci

Yaş mamaları marketten temin ediyorum.Felix veya pro line alıyorum yaş mamaları.Ama çok fazla vermenizi asla önermem. Çeşitli diş hastalıklarına ve ciğer yağlanmasına sebep oluyorlar. 2-3 hafta da bir verin, çok seviyorlar ama önemli olan sağlıkları.

Anonymus386040

Haftada 2 ya da 3 gün verilmesi iyidir. ND, Schesir, Naturea bence içerik olarak en iyi yaş mamalardan ama tabii fiyatları pahalı. Eğer maddi olarak hem sizi zorlamayacak hem de içeriği kötü olmayacak mama arayışındaysanız Felicia, Nutri Feline, Animonde, Gourmet ve Brit Premium önerebilirim.

Seymasbl

Cevaplar için teşekkürler ????☺️

arzukocc86

haftada iki defa veriyorum brit care ve chef s choice kullanıyorum tavsiye ederim