Herşey Pahalı...

Esila46

Arkadaşlar o kadar zoruma gidiyor ki veterinerler para avcısı resmen... Herşey çok pahalı o nu geçtim mamalarda maltlar yaş mamalar herşey pahalı... Adam akıllı bir canlı besleyemiyoruz.... Çok ağrıma gidiyor veterinere bir şey soruyoruz muayene ücreti bile alıyorlar hele tedavi verdi mi daha çok alıyorlar...

21 CEVAP

Esila46

Diyarbakır gerçekten bereket şehri... Her yönünden insanı da güzel tabi hepsi değil..

sforselin

Zonguldak'ım yerilmesin lütfen jbbkbubk Ben çok memnunum şu an gittiğim klinikten.

Bikedi

Bir de bunlarin gereksiz tahlil rontgen isteyeni var...tamam bu meslekten ekmek yiyorlar ama resmen olmasi gerekenden 3-4 kat para talep ediyor bazilari. Benim veterinerim iyi, Balikesir de. 90 tl muayene. Aşı vs oldugu zaman sadece aşi parasini aliyor. Sokak hayvanlarini %50 indirimli bakiyor. Gelecek ay kedim kisirlastirilacak bakalim kac tl diyecek...

sforselin

Aşıyı bedavaya yapması ama... Diyarbakır'a mı taşınsam diye düşünüyorum şu an kmkbbk

Ankara’da ki veterineri soran arkadaşlar özelden yazarsanız yardımcı olabilirim buradan yazınca reklam oluyor :)

Succubus

Sormayın benim de başıma ne geldi. Geçen kış hava da soğuk hastalıktan başını kaldıramayan bir köpeğe rastladım. Kucakladım en yakın veterinere gittik. Bütün işlemleri yapıldı, antibiyotik reçete yazdı ödememi yaptım ve çıktım. Geçen gün adresi aynı ama adı farklı bir klinikten borcunuz var diye mesaj geldi. Gerçekten kimisi müthiş kurnaz oluyor.