Herşey Pahalı...

Esila46

Arkadaşlar o kadar zoruma gidiyor ki veterinerler para avcısı resmen... Herşey çok pahalı o nu geçtim mamalarda maltlar yaş mamalar herşey pahalı... Adam akıllı bir canlı besleyemiyoruz.... Çok ağrıma gidiyor veterinere bir şey soruyoruz muayene ücreti bile alıyorlar hele tedavi verdi mi daha çok alıyorlar...

21 CEVAP

nejadekoldas

Çok haklısınız. Bizimde ilk veterinerimiz eve yakın diye Lunayı götürmüştük. Adam resmen para avcısı çıkmıştı. Kliniğe gittik oturduk yanında çalışan kadın hemen puppy dp 80 tl demişti babamda e tamam? Demişti kadında ha tamam yani sonra ücreti sorun ediyorlarda demişti. Sanki kaçıcaz şu üsluba bak biraz sakin ol neyse vericez parasını dimi ama. Şuanda 2. Veterinerimizden çok çok memnunuz babam adamın para avcısı oldugunu anladıgı an başka veteriner aramıştı resmen. Cüzzamlı gibi uzaklaştırdı adam kendinden ay bi de asabi soru sorulmuyor veterinere ben sorularımı soramayacaksam (ki çokta üslubuma dikkat ederim büyüklerimleyken, çok kafa şişirmem) ne anladım o zaman Lunanın aşılarını da kendim yapiyim dimi ama. Şimdiki veterinerimize kaç defa ufak ufak borçlandık, bir kere bile surat eğmedi bir kere bile bize para konusunu açmadı veya bir imada bulunmadı. Vallahi bayılıyorum şimdiki veterinerimize. Umarım sizde bizimkinden de iyi bir hekime denk gelirsiniz❤️

Esila46

Zonguldak

Biz Ankara’da gidiyoruz muayene ücreti yok en pahalı aşımız 70 TL gayet ilgililer tırnak kesme kulak temizleme hiç bir şekilde ücret almıyorlar Güleryüzlüler ve aşıdan çıkınca yaş mama hediye ediyorlar :)

AsenaTuncay

Ankara'da hangi veteriner söyleyebilir misiniz? Tırnak kesip kulak temizleyecek bir de yaş mama hediye edecek veteriner :) biz her girdiğimiz yerden 150 vermeden çıkamıyoruz da...

Esila46

Ne güzel :)) bu Zonguldak vurgun şehri resmen hayat çok zor burda herşey pahalı normal piyasaya göre ...

Mesaj atarsanız özelden yardımcı olayım 150 nin yarısını veterinere verin yarısını cebinize koyun hemde içiniz rahat olsun herşeyi sorun gönül rahatlığıyla bilgilenin :)

Esila46

Zonguldaga gelmeden Diyarbakır da tavşanım vardı 8 yıl besledik bı veteriner vardı sürekli ona giderdik yaptığı bütün uygulamalarda para almazdı ne kadar ilgiliydiler hayret verici bizlere öyle veterinerler lazım para avcıları değil. . Gına geldi bu para avcıları dan.

Çünkü onlar ticaret gözüyle bakıyorlar bazıları ise sevdiği işi yaptığı için uygun oluyorlar :)

Aycacepeci

Hayvan bakmak bebek bakmak gibidir. Masraflı oluyor haliyle

esinn643

merhaba ankaradaki veterineri söyleyebilir misiniz acaba?

Hangi şehirde ki veterinere gidiyorsunuz ?

Valla Zonguldak’ta öyle bir durumla karşılaşmanıza üzüldüm başkent böyle uygunken oranın böyle yapması anormal veteriner değiştirin bence :)

Esila46

Az önce veteriner aradım başka ilçe de ne güzel ilgilendi yaaa. Hayran kaldım diğerleri gibi hemen getirin muayene edelim demedi hemen alternatif te bulundu. Merkezdeki çete sordum ne kadar tutar 400 dedi beynim yandı her size geldigimde bu kadar alacaksanız siz zengin ben fakir kalırım :// arayıp zıkkımın kökü demek istiyorum. :)) Öyle yapiyorlar millet kedi bakamiyor sahiplendiriyorlar ...

Minimesi

Bizimki çok iyi dün kedimi muayene ettirdim mamadan dolayımı karaciğer hastalığımı diye tamam verdiğimiz ilaç işeyaramaya başlamış yüksek ihtimal mamadan dolayı diye dedi bide ilaç bitmişti yeniden verdi muayene ücreti almadı busefer bizden olsun dediler bitek ilaç parası verdik

Poficann

Cidden pahalı diğer şehirlerde vetler, ben Diyarbakır cok güvendiğim bı veterinere 1.5 yıl oldu gidiyorum çoğu kez aşılarını bedavaya yaptı erkek kedi kısırlaştırmayı da 100 tl