Dışkıda Kan..

Esila46

Merhaba arkadaşlar, Kedimin dışkısından sonra anüsün de kan vardı (dışkısı yumuşak) Az önce veterineri aradım kılcal damarların çatlamış olabileceğini veyahut iç parazitte olabileceğini , kantaron yağı alıp icirmemi söyledi. İç parazitten dolayı da kan olabiliyormuş. Bir bilgisi olan ??

4 CEVAP

Zeynepulku

Bence bir vet hekime götürün kan testi muayene falan yapsın telefonla olacak bir şey değil gibi hıçkırık geğirme de var

Esila46

Bu onun sondaki dışkı hepsi kanlı değil. Ben incelemek için parçaladım sumugumsu vıcık kanli kan.

Esila46

Bide kedim gegiriyor hickiriyor normal mi ? Of yaa ilk defa kedi besliyorum endişeliyim birşey olmasından..

Solis

Veteriner hekime götürün en kısa sürede muayene etsin. Telefonda konuşmak sağlıklı bir bilgi alışverişi değil malesef muayene etmeden bir şey söylemesi doğru değil bence. Başka nedenler olabilir, hem kedinin hem sizin iyiliğiniz mutluluğunuz için hemen veteriner hekime muayene ettirin bence.