Tüy Dökülmesi

Asudennur

8 aylık british short hair cinsi erkek kedimin 1,5 aydır tüyleri çok dökülüyor. Önerebileceginiz tablet yada şampuan var mi? Veterinerimiz gabiotan adli tableti önerdi ama hiç bir yerde bulamadım.

6 CEVAP

Ozge00

Şampuan hic önerilmez aksine Kediler yikanmaz, stres yaratır kedide, deri sağlığını bozar ve tuy artisi gözlemlenebilir.

Ozge00

Nedenini bulmak lazim. Mevsimsel mi, stres kaynaklı mi, yediği mama kaynaklı mi,vit eksikliği mi vs vs.
Ona göre tedavi veya çözüm önerisi sunabiliriz.

limonluparfe

Mevsimsel veya vitamin eksikliğine bağlı olabiliyor, veteriner anlıyor genelde asıl problemi, kontrole görünmesinde fayda var

Asudennur

veterinere götürdüm, cinsinden ve mevsimsel olduğunu söyledi, tablet kullanmamda fayda olacağını söyledi, gabiotan tablet önderdi ancak hiç bir yerde bulamadım, satılan bir yer biliyor musunuz

Asudennur

veterinere götürdüm, cinsinden ve mevsimsel olduğunu söyledi, tablet kullanmamda fayda olacağını söyledi, gabiotan tablet önderdi ancak hiç bir yerde bulamadım, satılan bir yer biliyor musunuz

Gzgz231

Veterinerimiz stres mevsimsel ya da hormonal olabilir dedü ve çözüM olarak tıraşı önerdi (yaz mevsimi için )