Gimcat Gastro İntestinal Paste

BellaMia

Kullanan var mı arkadaşlar işe yarıyor mu sindirimde

3 CEVAP

Ysmnn

Ben kullanıyorum bağırsak ve bağırsak florası için gayette iyi. Sindirim sistemindeki tahrişleri için de çok faydalı . Bu zamana kadar da o sorunlardan veterinere gitmedim :)

Ysmnn

Gimcat marka kullanıyorum 3 günde bir nohut büyüklüğünde veriyorum

BellaMia

Benim kuzum kısırlaştı ve çok iştahsız veterinerin yaptığı iğneler antibiyotikler bi türlü iştahını açmadı kusmasını engellemedi deneyeceğim inşallah işe yarar :(