Kedimde Parazit Mi Var?

betultekin02

Eve geldiğimde kedimi bunları koklarken buldum. Evde bunlara benzeyen hiç bir şey yok. Yani nerden geldiğini anlamadım. Normalde hep beni karşılayan kedim karşılamaya bile gelmedi bunları koklarken. O çıkartmış olabilir mi? Bağırsak kurdu ya da parazitten korktum. Kakası yumuşak geldiği için bağırsak florasının bozulduğundan şüphelenmişti veterenirimiz. PMI markasının probiyotigini kullanıyoruz şu an. Onunla ilgili olabilir mi?

3 CEVAP

Ozge00

Nerden buldunuz tam olarak, belki bir yerden gelmiştir?

Ozge00

Yani genelde kaka veya kusmuk yoluyla atıldığını gördüm, oyle olsa zaten etrafta kaka veya kusmuk olurdu, direkt bu şekilde çıktığını görmedim.

betultekin02

Kumundan uzakta gördüm. Evet ben de öyle düşündüm ama eve baktım onun çıkabileceği bi şey yok yani çiçek vs. Veterinere götüreceğim yarın mecbur