Kuru Mama Önerisi

Blychee

Merhabalar, ben sokak kedilerim için patisera yetişkin maması kullaniyorum, daha önce birkaç farklı açık mama ve enjoy mama denedim onları zoraki yediler. Patiserayi bayılarak yiyorlar. Mama aşırı kokuyor (sanırım kokmasi iyi bişey bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim). Mama içeriğinden pek anlamıyorum, bu mamanın içeriği hakkında fikriniz varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim. Önereceğiniz mamalar varsa 100-140 TL arası, kesin al dediğiniz onları da duymak isterim ^.^

4 CEVAP

nalathecat

********** da micho var onu kesin yiyorlar.mito veya

Happy cat veteriner tavsiye etmişti

Blychee

@sehercataloglu 15 kg için söylemiştim ben o fiyatı o biraz pahalı :)

@nalathecat evet oraya baktım mito veya micho alacağım eğer farklı bir öneri gelmezse. Sadece tavuklu olanlarla renkli olanlar arasında çok bir fark mıdır acaba biliyor musunuz?

AyselZubeyir

Dr. Sacchi de olabilir bir dönem kullandım memnundum sorun yaşamadım tüyleri yumuşak ve parlaktı. Dökülme de minimumdu