Kedim İshal Oldu

kbrasnmz

dün akşam başladı ishali halsizlik iştahsızlık yok 24 saat doldu ama hala ishal tavuk haşladım ama yemiyor aşıları olmadı daha veteriner ilk aşıyı 1 ay sonraya verdi kumu kazarken bırakıyor

4 CEVAP

Ozge00

Kedi 2 aylik ise yapılır aşıları. Parazit kaynaklı ishal olabilir belki. Başka bir sey de olabilir biz bilemeyiz. Bence götürün yarin bir gösterin.

Ozge00

Aşıları geçtim, ishal icin baska ilac verilir en azından

limonluparfe

Veteriner görmeli eğer devam ederse

24 saat geçmiş ise bence veterinerinizi en kısa sürede arayıp durumu anlatın, gitmeniz gerekli ise zaten hemen randevu verirler.