İpten Ne İstedin Be Kızım :D

Minikbihter

Arkadaşlar daha demin kedimin poposunda kakasının sallandığını ve kakasını çıkarabilmek için yere sürtündüğünü farkettim hemen aldım tuvaletine götürdüm yok yapamıyor dedim Allah Allah tutup çekeyim belki çok sıvı olduğu için yapışmıştir falan ne görsem beğenirsiniz kafam kadar ip yemiş arkadaşlar. Sırf saç yutmasin diye her gün ev süpürüyordum yutar dolanır bir şey olur diye tüm ipleri bir kutuya doldurup dolabın içine koymuştum sen ipi nerde buldun da yedin yani. Neyse çektim aldım attım hanımım bir rahatladı yaptı normal tuvaletini ki gün içinde de normal yapmıştı. velhasılı kelam iplere mukayyet olalım yarın bir veterinere götürsem mi dedim ama bir muayene ücreti bile olmuş 160₺

6 CEVAP

Ozge00

Aslinda çekmemeniz lazım o ipi, çıktıkça kesip almaniz lazim. Çekerken zarar verirsiniz kediye. Umarım sorun olmamıştır.

Minikbihter

@Ozge00 Baya bekledim başında ama asla çıkmadı bende mecburen yavaş yavaş çektim çekince baya rahatladı yalandı falan şimdi koşuşturuyor :) inşallah yanlış bir şey yapmamisimdir

Soruyu sorma biciminiz cok tatli :) Benim kiz da ne bulsa yemeye çalışıyor sanki yemek vermiyoruz :))

Tengu

evet tahmin edebiliyorum o anki halinizi. ben de delirmiştim çeksem mi çekemsem mi arasında kalıp internetten bakmayı akıl etmiştim ama o an ona bir şey olacak korkusuyla aklımıza ilk gelen şeyi yapıyoruz çok iyi anlıyorum sizi o yüzden sürekli ya başıma gelirse diye araştırıyorum çünkü o an aklım çalışamayacak biliyorum:')

Tengu

1 2 saatte kendiliğinden çıkacak bir şey değil ki keşke sadece kesseydiniz çekmeniz ip yutmasından bile tehlikeli
benim danam da ip delisi iple oynamayı ve özellikle yemeyi çok seviyor eve ilk geldiği gün yediği iple anladım bu ip sevdasını:/ sadece çıkan kısmı kestim 1 gün sonra da ipin sonuncu parçasını kakasında buldum bi daha aklınızda bulunsun çekmeyin sakın
ip takıntısı varsa yorgadan sökülen ipleri, oyuncaklarının sökülen iplerini yer dikkat etmeniz gerekiyor
oliver adlı kedi kişisinin ağzından az önce yorgandan söktüğü ipi aldım ne kadar dikkat etseniz de buluyor yiyorlar bir şekilde:(

Minikbihter

@Tengu dediğim gibi baya bekledim başında ama tuvaleti çıkmadı yani bende ip olduğunu tuvaletini silmeye çalışırken anladım ve açıkçası daha önce ne böyle bir şey gördüm ne de duyduğum için o an ki cahilligimle çekiverdim şuan endiselendim açıkçası :/ çok teşekkür ederim :))