Kedime Zarını Bilmeden Üzüm Verdim,Acill

emiragacci

Arkadaşlar kedime 2-3 gün önce yaş üzüm verdim zararını sonradan öğrendim sizce zehirlenme belirtisi kaç saatte belli olur birde son 1 gündür falan kedim sıcak geliyor bana kakasında yada yemesinde bir sorun yok oyununu da oynuyor sizce bir sıkıntı varmıdır?

5 CEVAP

zihra

Bir kere verdiyseniz çok sorun etmeyin. Sürekli yemede sorun olmaya başlıyor. Bundan sonra dikkat edersiniz :)

gulsundusmez

Gıda zehirlenmeleri 8-10 saat diliminde kendini gösterir .12 saat geçti ve hala yemek yiyip aktivitelerine devam ediyorsa korkmayın. Benim kedim üzüm tanesi ile oynar oynar onu gebertir ama yemez :)

ozlemalice

Birkaç tane bizimki de aşırıp yemişti meyve olanından ama bir şey olmadı. İnternette 12 24 saate kadar gözlemleyin yazıyordu.

emiragacci

Gece anlık olarak üzümün toksik bir zehir olduğunu öğrenince gerçekten çok korktum.

emiragacci

Teşekkürler arkadaşlar ????