Kedilerimçok Mama Yiyorlar

Gnarvakasi

İkinci kedimi sahiplendigimden beri kedim cok mama yiyor daha doğrusu mama yemek için birbirleriyle yarışıyorlar ikisi birden kilo aldı yine de israrla mama istiyorlar. Saatli sisteme geçip az az veriyorum şuan ama olmuyor bir ayda mama masrafım 4 katına çıktı. Birden fazla kedisi olan arkadaşlar bu durumu nasıl çözdünüz yardımcı olur musunuz.

3 CEVAP

Ozge00

Kisir maması ve öğünlü vermek tek seçenek bence. Aksi takdirde kilo kediler icin cok sorun. Ikisi de ayni mamayi ki kullanıyor?
Ne kadar surede veriyorsunuz mamayi?

Ozge00

Birde ikisine yemek saati gelince ayri odalarda yemek verin birbirlerini görmesinler.

Efe22627

Şişmanlarsalar yürüyüşe çıkar