3 Aylık Yavru Kedim İçin Beslenme

3 aylık bir yavru kedinin günlük olarak alması gereken vitaminler,proteinler vs nelerdir? evde mama hazırlanacaksa ne ölçüde ve nasıl verilmelidir? ayrıca bonacibo kullanan var mı, nasıl bir mamadır? şimdiden çok teşekkür ederim ^^

14 CEVAP

Ysmnn

Mystic iyi mamadır . İçeriği de güzeldir . Kullanabilirsiniz . Fiyatı da uygun . Benim kullandığım mamalar rayol canın ve nd mystic mamaya göre fiyatı biraz daha yüksek sadece

Ysmnn

Evet gimcat . Maltsoft . Ben kedinin vitamin olarak bütün herşeyini gimcat kullanıyorum çokta memnunum

Ozge00

Mamasi sürekli kapta durmali, az yerler ama sık sık yerler yavruyken. O yüzden kabi tamamen doldurmayın, bittikce yenisini koyun.

Maması sürekli olmalıdır vitamin olarak gimcat kitten pasta var bebek kedi vitamini kesinlikle tavsiye ediyorum gourmet kıyılmış seriden istediğiniz yaş mamayı alıp verebilirsiniz 2 haftada 1 verebilirsiniz gimcatin vitaminli ödül mamaları var onuda kullanabilirsiniz mama olarak size Royal Canin öneririm :)))

Aycacepeci

Kedimi ilk sahiplendiğim zamanlar bonacibo kullandım bir kaç ay,benim kedime iyi gelmedi

Royal Caninnn :)

Ozge00

Mystic alin uygunsa size.
Ayrıca kedide herhangi bir sorun yoksa düzenli vit kullanmayın, vet onerisi ile kullanin gerekli ise.
Onun harici evde düzenli olarak yoğurt,kefir, yumurta,et verebilirsiniz. Özellikle yoğurt favorim.

Asudennur

Benim de şuan 2 aylık yavru kedim var, mamasını ve suyunu az ama sık sık yeniliyorum. ayrıca iki-üç günde bir bir öğünün yaş mama olarak veriyorum yeni ile ona vitaminde aldım onu da kullanacağım

Sulecrn

Benimde kedim 2.5 aylık yavru bonacibo yavru kedi mamasi kullanıyorum şuanlik bir sıkıntımız yok iştahla yiyor tüy dökümü normal derecede mevsim geçişinde olduğumuz için ve sağlıklı

peki mystic nasıl ben de şu an araştırmalarım sonucu muadili ve daha iyisi olarak mystic gördüm de :)

şu anlık planım mystic numune alıp tattırmak ve denemek severse onu almak haftada bir ciğer vs gibi ek takviye yapmak. kefir yoğurt ve yumurtayı yediriyorum zaten :')) peki malt olarak gimcat mı öneririsiniz?

Nalathor

Bana sorarsanız tavsiye almak iyidir ama en iyisini kedinizi muayene eden veteriner söyler

Gimcat malt soft extra kesinlikle tavsiye ederim ayrıca diafarmda kullanabilirsiniz:)))

kbrasnmz

mystick