Mantar Mı Egzama Mı

ya kedimin yavrusu bu hale gelmis yavru dedigime bakmayın 2-3 yaslarında veteriner alerji diyip yollamıs sizce ne olabilir tavuklu mama kullanmıyolar

5 CEVAP

Ozge00

E alerji icin bir sey vermemis mi? Evet alerjiden tüy dökümü olabiliyor, mama kaynaklı olan en yaygın olani sanırım.
Başka veterinere götürün bence.

Aycacepeci

Veterinizi direkt değiştirin bence,gerçek bir veteriner alerji daha olsa bir şeyler verirdi.

sekerfare21

Akneye benzettim ben. Virus kaynakli sigil gibi oluyor kedi aknesi.

Kbrksz

Neye göre alerji demiş. Siz bence vet degistirin????

tuanatuti

uyuz gibi görünüyor