Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Bu minnoş kaç aylık olabilir?

mycatnamevenus
mycatnamevenus

3856


Resimdeki tatlılık abidesi bir süredir bizim sitede ilk onunla dışarıya kedi sevmeye çıktığımda karsılaştmıştım hastaydı gözü iltihaplıydı ona yemek almaya gitmiştim geldiğimde yoktu.Ondan 2hafta sonra akşam çöpün orada gördüm iyileşmişti ama karnında yara vardı 1saat boyunca onunla ilgilendim sonra yarın yine gelirim diyip eve gittim göremedim:( Dün kurstan gelirken çöpün orda yemek ararken buldum sevdim sonra evin yolunu tuttum ama bu minnak benim peşimden geldi apartmana bile girdi


28 Cevap

mycatnamevenus
mycatnamevenus

3856


Eve gidip mama verdim beni görünce çılgına dondu yemegini yedi sonra ustume cikti yatti oyunlar oynadik tertemiz daha acaba kaç aylik sahiplenmek istiyorum

Duranlar
Duranlar

1315


4 yada 5 yada 6 olabilir

nildogcat
nildogcat

13484


Sanırım dişlerinden anlaşılıyor ne kadarlık olduğu ama küçük duruyor.Bu arada yaptığın çok güzel birşey.İnşallah sahiplenirsin:)

dollfacepersian
dollfacepersian

123853


Böyle bir şey yapmanız çok güzel. Bana 4-5 aylık gibi göründü. Tabi en doğru tahmini veteriner yapar. Bu arada sanırım 7. Sınıf öğrencisiydiniz. Öyle ise teog zamanı zor olmayacak mı kedi ile ilgilenmeniz? Ailenizin onayı var mı?

Enez
Enez

195


4veya5 aylık

Goupe
Goupe

114799


Dollfacepersian ben bugün teoga girdim bence alması daha iyi moral oluyor. Yumurcak okuldan her geldiğimde kucağıma atlıyor tüm stresimi alıyor.

dollfacepersian
dollfacepersian

123853


Goupe sınav yoğunluğu yüzünden birçok kişi yeterli ilgi gösteremiyor. Evet. Kedi stresi azaltıyor ama onu ihmal edip stresimi azaltıyor diye beslemek doğru değil.
Tabi hem sınavlara çalışan ve kediye yeterli zamanı bulanlar vardır fakat neredeyse her zaman bu şekilde oluyor

milodelisi
milodelisi

11182


Bende Teog'a girenlerdenim. Kampüsümüzde dolu kedi var, içeride toplanma alanımıza aldık hepsini. Mırıl mırıl rahat rahat yaptık sınavımızı:)

fgpretch
fgpretch

595


inşallah sahiplenirsin

fgpretch
fgpretch

595


sen ve senin gibi iyi insanlar iyi ki varlar

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
743 Görüntüleme
28 Cevap
6 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor