Kedilerim Birbirini Sevmiyor Mu?

Erogluekiin

Kedilerim kışın çok birlikte takılırlardı. Şu an birlikte uyumuyorlar sıcak diye mi acaba? Ve büyük kedim diğerinin sırtına çıkıp ensesini ısırıyor. Kedim inanılmaz çığlık atıyor bağırıyor o ısırdıkça bunu eskiden büyüklük taslıyor diye yapıyor diyordum ama çok sıklaştı üst üste 2 kere yaptı bugün neden olabilir

5 CEVAP

Ayben02

Profiline baktım büyük kedin erkek küçük kedin disiymis eğer kedilerin kısır değilse çiftleşmek için yapiyor

Ysmnn

Dişinin ya da erkek kedinin çiftleşme zamanı değilse diğer kedinizin çiftleşme isteğine izin vermiyor olabilir. İzin vermediği için öyle yapıyor olabilir .

Erogluekiin

İkisi de kısır başka nedenler var mı acaba

Erogluekiin

Güncel

sekerfare21

Biri oyun pesinde digeri ise dinlenmek ve oksanmak istiyor sadece. Ben buna bagliyorum yas farki olan kedilerin anlasamamalarini. Benimki de yavrusundan hic hoslanmiyor. Yavru cok hareketli ama kendisi uzanip dinlenmek istiyor, yavrunun hareketleri onu tedirgin ediyor. Ozellikle bogusup isirmak istedi mi yavru, buyugunun hic hosuna gitmiyor.