Kedimin Sol Gözü Devamlı Akıyor

DoraFiko

Merhaba kedimi 1aylıkken sokakta annesiz buldum ve sahiplendim. Şuan 5ayına yaklaştı sahiplendiğim hafta sol gözünde akma oldu o dönemde serum ve antibiyotik tedavisi gördüğü için sürekli veterinerdeydik. Damla verdi hekimimiz geçmedi ardından abtibiyotikli bir krem verdi ondan sonra geçti ama 10 gün sonra şeffaf renkli akmaya devam etti. 3gün akıyor 1gün akmıyor devamlı böyle geçti sanıyorum geri geliyor. Bazen kısılıyor tekrar düzeliyor. Her aşıya gittiğimde gösterdim çay pansumanı önerildi. Ama çözüm olmuyor hiç biri. En son göz temizleme solüsyonu verdi hekimimiz ama oda tamamen geçirmedi. Tek gözü devamlı şeffaf su gibi akıyor. Bu durumu yaşayan varmı ne yapmam lazım? Eklediğim görselde en kısık hali var bu şekilde sulanıp kısılıyor oğlumun güzel gözü????

5 CEVAP

Tengu

veterinerinizi değiştirin başka veterinere gösterin

ebraryy

gentagut tobrased ve ya terramycn deneyin

alabalik32

Aynısı benim başıma geldi. Çay pansumanını sabah akşam yapın. Genta isimli bir damla var günde 1 damla sorunlu göze düzelene kadar devam edin.

DoraFiko

Hepinize teşekkür ederim. Bugün başka bir hekime gitti 5günlük antibiyotik başladı. Ve farklı bir antibiyotikli merhem verdi. Ama enfeksiyondan ziyada farklı bir durum var gibi geliyor bana çünkü devamlı yeniliyor bu durum. Gözüne ışık vurduğunda iki göz bebeği farklı parlıyor sorunlu gözü beyaz renkli parlıyor. Aynı bu görseldeki gibi

Boldi

Aynısı benim kendime de oldu bir şey olmaz