Saçma Mı Bilmiyorum Ama Aklıma Da Takıldı?

mamacat

Havalar soğuduğunda kediniz üşümesin diye box'un içine battaniye koyuyor musunuz ? Veya önlem alıyor musunuz üşümesin diye, neler yapıyorsunuz? Bizim veterinerimiz yürüme mesafesinde aslında ama aklıma takıldı su an

10 CEVAP

ZehraBulutt

Evet koyuyorum, çok soğuksa box'un üstüne şal da örtüyorum. Gerçi soğuk olmasa da örttüğüm oluyor çünkü etrafı görmeyince daha sakin oluyorlar.

mamacat

Bu arada cok tesekkur ederim cevaplarınız için, tüyü kadar ömrü olsun yavrularınızın :')

Bizde koyuyoruz :)

mamacat

Kedinizi koyup üstüne de battaniye koyuyorsunuz değil mi? Benim kız box'un içine yumuşak olsun diye koyduğum bezi bile eşeliyor sinirinden, nefret ediyor dışarıdan. battaniyeyi falan açar mı acaba :D

mamacat

aa anladım box'un üstünü örtsem yeter o zaman.. teşekkürler öyle yapacağım ben de.

ZehraBulutt

Evet battaniyeyi box'un tabanına seriyorum, benimkiler de kıpırdadıkları için toplatıyorlar battaniyeyi ama zarar etmez o kadar. İsterseniz tam box'a göre minder dikin daha güzel olur, hazırları da var.

mamacat

battaniyeye zarar versin hiç sorun değil, üşümesin yeter ki üstünü açmasın :) evet evet box'un tabanına koyduğum örtü böyle ince bebek minderleri gibi rahat etsin diye koyuyorum.

ZehraBulutt

Dikkatli okumamışım, kedinin üstüne battaniye örtmüyorum o şekilde durmaz kedi zaten. Dediğim gibi box'un zeminine battaniye, bir de box'un üstüne şal kedinin üstünde bir şey yok yani kutunun üstünü örtüyorum.

Gzgz231

Polar battaniyeyi kışın çok seviyorlar biz koyuyoruz :)

Zeynepulku

Ayni yatakta yatıyoruz valla usurse yorganına altına giriveriyor yada bacağına vs yatıyor ama useyecegini sanmam evimiz sıcak oluyor