Kedim Dışarı Çıkmak İstiyor

Merhaba kedime bir hafta önce corona pozitif tanısı konmuştu haliyle ben de fazlaca telaş yaptım fipe dönerse diye ama bağışıklık güçlendirici takviyeler sayesinde ve mamasını yemeye devam ettiği için şu an güzel bi şekilde toparladı sorum şu vetimiz sürekli coronanın fipe dönmesinde en büyük etkenin stres olduğunu söylüyor ancak benim kedim dışarı çıkmaya alışmış bir kedi her gün dışarı gidip gelir vetine sorunca stres olmasın nasıl mutlu olucaksa öyle yapın dedi ama korkuyorum coronayı da dışarıdaki kedilerden kaptı zaten ancak çıkmak içinde cam kenarlarında miyavlıyor sizce ne yapmalıyım?

2 CEVAP

Ayben02

Göğüs tasması varsa çok kalabalık olmayan yerlere yürüyüşe götürebilirsin

kbrasnmz

köpek gibi gezdirirn