Kedi Kısırlastırma Lutfen Cevap Verırmısınız ????

Findikthecat

Merhaba bizim kedimizin sokakta kardesi var onu kisirlastiracagim ozelde malesef kisirlastiramam belediyeyede kisirlastirsam olme gibi bur riski yoktur degilmi kendi kedimiz kadar cok seviyoruz onu ????

7 CEVAP

Ben ibb hayvan hastanesinde yaptırmıştım belli bi ücret alıyorlar yine ama özele göre çok daha uygun operasyon da gayet başarılı geçmişti orayı önerebilirim

sforselin

Ayrı bir soru şeklinde sorun bence. Bilen birinin görme şansı artar.
Ama ben İzmir belediyesinin sokak kedisi kısırlaştırma konusunda kötü olacağını düşünmüyorum.

Linsenpai

Belediyeye göre değişiyor, araştırmanız lazım

Ares87

Buca belediyesi sokak hayvanları için oldukça duyarlı bir araştırın bence

Belediye veterinerlikleri belediyeden belediyeye oldukça farklılık gösteriyor. Çalışanları açısından ben İzmir'de kedimi Gaziemir belediye veterinerliğinden sahiplendim ve 1 senelik aşı ve kısırlaştırmasını yapıyorlar sokaktan havan sahiplendiğinizde. Veteriner hekimimizden de çok memnunum açıkcası. Önceden gitmiş insanlara sorup araştırın iyice derim.

Ben kedimi istanbulda devlet veterinerinde kısırlaştırdım hiçbir sorun çıkmadı sadece ameliyatı yapar yapmaz bir saat içinde veriyorlar özeldeki gibi ayılmasını beklemiyorlar bunun haricinde ameliyat aynı ameliyat antibiyotik ağrı kesici iç parazit iğnelerini de vuruyorlar ekstra bir hafta kullanmak için de antibiyotik verdiler şırıngayla ağzına veriyoruz

Findikthecat

İzmirdeyim fuarin icinde veterinerlik var beldediyenin orada kisirlastirmayi dusunuyorum ordaki veterinerin oneririmisiniz