Kedi Maması Markası

Fsena

MERHABA.
BONACİBO
MATİSSE
FELİCİA

YETİŞKİN VE YAVRU KEDİLERİM İÇİN HANGİSİNİ KULLANMALIYIM SİZCE? FİKRİ OLAN VAR MI?

9 CEVAP

Ozge00

Yani bütçeniz azsa mystic veya felicia. Varsa nd orijen acana fitmin golosi tarzi mamalara bakabilirsiniz

Yavru kedilere Royal Canin :)

Ayben02

Mystic i öneririm

kbrasnmz

smartheart gold,royal canin önerebilirim nd numne istebilirsiniz sevmeyebiliyorlar yazdılarınızdansa mystic

bademthecatt

Matisse veya felicia

Ozge00

Bonacibo sevmem, mattise gluten ve misir içeriyor, felicia da et yok. Mystic veya felicia alin o zmaan

Fsena

Başka mama markası ürünleri de olur.içeriği güzel olanlardan

arzukocc86

brit care crazy kitten tavuklu yavru kedi mamasını kullanmıştım memnun kalmıştım yetişkin mamaları da gayet iyi bütçeniz uygunsa bakabilirsiniz

ZehraBulutt

Bu üçü içinden felicia bence