Kedim Kakasını Kapatmıyor

damladamlaxx

kedimi yeni sahiplendim yaklasık 2 aylık annesiyle büyüdü kakasını kuma yapıyor fakat bazen kapatmadan gidiyor bazen de kapatmaya calısıyor fakat beceremiyor hep ben kapatıyorum. gayet hareketli bir kedi acaba büyüdükce kendi mi öğrenir yoksa hep böyle mi kalır napmam lazım ya

2 CEVAP

Feridunn

Bende 2 kedimi 2 aylıkken sahiplendim 1 tanesi örtmüyordu hep diğer kedim onun tuvaletini örtüyordu ilerleyen zamanda kendi örtmeye başladı şuan örtüyor sıkıntı yok :)

melikealgin

Daha cook minnak :) elbet öğrenecektir