Kulak Uyuzu Olabilir Mi?

Azra00

Kedimi 3 ay önce sahiplendim şuan 7 aylık bana ilk geldiğinde kulağina dışardan bakıldığında bile belliolabilecek bir kir birikintisi vardi ve siyak koyu kahve gibi bir renkteydi. Aynı kirler hala var ama giderek azaldı ve şuan aşağıdaki fotoğrafta görebileceğiniz şekilde. Kaşıntısı max günde iki kere olur ben kulağıyla uğraşmadıkça. Yeme icmesinde de bi provlem yok. Haftaya veterinerle görüşücez o zaman yine sorucam ama veterinere mesaj attığımda o da benim anlattıklarıma bakarak kulak uyuzu olmadığını düşündüğünü söyledi. Kulağını ve çıkan kiri kokladım bir koku da yok ama kir aynı internette kulak uyuzu diye arattğımızda çıkanlara benziyo. Fikir verebilirseniz çok sevinirim.

8 CEVAP

Evet kulak uyuzu veterinere götür hemen!!!!!!

Ama bir dakika detayli baktim ama kararsiz kaldim flas ile cekilmis bir fotoğraf varmı ve daha fazla acabilir misin cok benzettim ama ici köyü çıktığı için

elifozzdemiir

normlde de arada kirlenir yani 2 aydir boyle kirlenip geciyorsa normal kirdir fotoda cok belli olmuyor da kulak uyuzu baya yayilirdi o zamana kadar kulaga

Latahzen27

Kulak uyuzu maalesef

Azra00

Bugün veteriner hekimimiz gördü. Önce genel muayenesi yapıldı grnrl muayenede bi problemi olmadığını söyledi sonra kulaklara baktı ve bunun normal kulak kiri olduğunu endişelenicek bir şey olmadıgını söyledi.

Iskocsem

Kedilerde kulak problemleri ile ilgili buraya göz atabilirsiniz.

Azra00

Güncel

Azra00

Güncel