Kedimin Bağışıklık Sistemi Çok Düşük Çıktı

Berrefilizzz

Kedimi yumusak kaka nedeniyle veterinere götürdüm kan tahlili yapıldı bağışıklık sistemi düşük çıktı bu gece burda kalıcak serum vericez dediler başına böyle bişey gelen var mı cidden çok korkuyorum ve şu an ağlıyorum lütfen yazın bu neden oluyor kedim fip mi

5 CEVAP

Ozge00

Endiselenmeyin hemen. Benimkinin de bağışıklığı düşükmus. Gerekli ilaçlar verilir zaten size kullanırsıniz. Bizimkinde de tam tersi kabızlık oluyordu, hem bağışıklık hem kabızlık icin prebiyotik kullandık. Gun gun düzelir merak etmeyin. Her şeyin bir çaresi vardir.

Berrefilizzz

Çok teşekkür ederim gerçekten biraz rahatladım

Merve203

Benimkinin de bagisikligi dusuktu. İyi bakimla suan daha iyi oldu. Hemen fib mi demeyin. Sadece bagisikligi da dusuk olabilir. İciniz rahat olsun.

damlan

sıkıntı yok bizimkisinin de düşük çıktı ilaç kullandık üstelik fip ihtimalimiz bile oldu. Kan testinde titre 4 çıkmıştı ilaç kullandık düşürdük bile.
Birde viyo recupation kullanıyoruz ara ara onunda faydası oluyor çok. Kefir verin..

Berrefilizzz

Çok teşekkür ederim direk aklıma fip gelmisti cevaplarınız beni rahatlattı Allah razı olsun