Minnoşum İçin Mama

Karameeell

Merhaba bahçedeki kedime kuru mama aldım on beş kilo hemde sevmedi.. Şuan yaş mama ile karıştırıp veriyorum iki kaşık yaş biraz kuru mama o şekilde yiyor geçen aldığım yaş mamayi çok sevdim bu kez farklı marka aldım pati life diye bir ürün kullanan varmi aranızda?

2 CEVAP

AnneRoss

Açıkçası bana çok güven vermedi. %100 kuzu eti olduğunu iddia eden bir yaş mama (415 gram kuzulu olan kedi yaş mamasının içeriği bu ulaştığım) nasıl oluyor da 5 lira oluyor ? Hiç sanmam.

emiragacci

Mama hakkında bir bilgim yok fakat içeriği iyi olan mamalardan tercih etmenizi öneririm kötü bir mama ilerde hastalanmasına yol açar.